REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Warner Bros. planuje dokrętki do "Suicide Squad", żeby film był zabawniejszy

Widzieliście zwiastun "Suicide Squad"? Jeśli tak, to prawdopodobnie widzieliście również wszystkie zabawne sceny z całego filmu, jakie przygotowali dla nas jego twórcy. Plotki głoszą, że w związku z tym Warner Bros. chce dokręcić sporo nowego, humorystycznego materiału i dokleić go do widowiska na ostatnią chwilę. 

Będą dokrętki do "Suicide Squad", żeby film był zabawniejszy
REKLAMA
REKLAMA

Zwiastun, który pokazuje wszystkie najlepsze sceny w filmie, a nawet zdradza jego zakończenie, to nic nowego. Znakomicie przyjęty trailer "Suicide Squad" miał być taki sam. Jak informuje portal BirthMoviesDeath, absolutnie wszystkie dowcipy, które miały się znaleźć w tym widowisku, wykorzystane zostały w zwiastunie. A co za tym idzie, bardzo prawdopodobnym jest, że premiera tej kolejnej ekranizacji komiksów DC wiązałaby się z rozczarowaniem fanów. A na to, po delikatnie mówiąc nie najcieplej przyjętym "Batman V Superman", Warner Bros. nie może sobie pozwolić.

REKLAMA
joker suicide squad 2 class="wp-image-52364"

W związku z tym planowane są dokrętki i to całkiem konkretne -  na ten cel przeznaczone mają być dziesiątki milionów dolarów. Z jednej strony ta decyzja wydaje się słuszna i godna pochwały, z drugiej jednak - nie jest wcale pewne, że w jej efekcie otrzymamy lepszy film. Kręcone na szybko i masowo doklejane sceny wcześniej nie uwzględnione w scenariuszu mogą w istocie namieszać i zepsuć odbiór "Suicide Squad". Nowe ujęcia mają wprowadzić więcej humoru sytuacyjnego i interakcji pomiędzy postaciami. Czy to się powiedzie, przekonamy się już w sierpniu.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA