1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Daredevil kontra Punisher. Obejrzyj zapowiedź drugiego sezonu serialu Netfliksa

Daredevil - obejrzyj zapowiedź drugiego sezonu

W związku ze zbliżającymi się premierami nowych sezonów popularnych seriali, w ostatnim czasie obrodziło nam interesującymi teaserami i zwiastunami. Jednym z nich jest nowy trailer drugiej serii produkcji Netfliksa i Marvela - "Daredevil".

Pierwszy zwiastun drugiego sezonu "Daredevil" zaprezentowany został w ubiegłym roku i jeżeli jeszcze go nie widzieliście, możecie nadrobić to w tym miejscu. Tam jednak większość materiału pochodzi z pierwszej serii. Teraz nadszedł czas na sporo świeżych scen. Zaczęło się od tego intrygującego teasera, zapowiadającego... nowy trailer:

Kilkanaście godzin po teaserze do sieci trafił pełny zwiastun (w zasadzie pierwsza część pierwszego zwiastuna), który skupia się głównie na nowym bohaterze, który pojawi się na ekranie - Franku Castle, znanym również - a może raczej: przede wszystkim - jako Punisher. To było żołnierz Marines, którego rodzina została zamordowana przez mafię, jemu samemu zaś cudem udało się ujść z życiem. Castle postanawia wymierzyć zabójcom sprawiedliwość na własną rękę, przeistaczając się w mrocznego mściciela, którego znakiem rozpoznawczym jest czarny strój z białą czaszką na piersi.

W Punishera wcieli się Jon Bernthal (między innymi "Furia", "Wilk z Wall Street" i "The Walking Dead"). Najprawdopodobniej udział w "Daredevilu" będzie tylko początkiem współpracy Bernthala z Netfliksem. Grana przez aktora postać ma bowiem doczekać się własnego serialu. Na ten moment wiadomo na jego temat jedynie, że znajduje się we wczesnej fazie produkcyjnej.

punisher

Drugi sezon "Daredevil" swoją premierę będzie miał już 18 marca. Poza Muttem Murdockiem i Frankiem Castle zobaczymy w nim także Elektrę Natchios (grana przez Elodie Yung), płatną zabójczynię, współpracującą z przestępczą organizacją Kingpina. Druga część zwiastuna zostanie udostępniona 25 lutego.