1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Nowa zapowiedź "House of Cards" sprawi, że poczujesz ciarki na plecach

Nowa zapowiedź "House of Cards" sprawi, że poczujesz ciarki na plecach

Czwarty sezon "House of Cards" to jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych produkcji Netfliksa. Platforma co i rusz podsyca ciekawość fanów, publikując w Sieci. Nowe wideo zapowiadające nadchodzące odcinki serialu sprawi, że nie będziecie mogli doczekać się pierwszego odcinka produkcji i poczujecie ciarki na plecach.

To może być jeden z najmocniejszych sezonów "House of Cards". Frankowi Underwoodowi przyjdzie walczyć właściwie ze wszystkimi, bo już nikomu nie może ufać. W ostatnim sezonie jedyna osoba, na której mógł polegać, odwróciła się od niego. Teraz mężczyzna będzie musiał się zmierzyć z nowym, młodszym i ambitnym rywalem, w którego wcieli się najprawdopodobniej nowa gwiazda serialu, Joel Kinnaman, znany na przykład z "The Killing".

Underwood, co możemy zobaczyć na powyższym trailerze, jest zdenerwowany. Jego los znajduje się nie tylko w jego rękach, a to, co posiadł może w każdej chwili stracić. Czy zmęczony i sfrustrowany dotychczasową walką o wszystko, w końcu potknie się tak, że sam się nie podniesie? O tym przekonamy się już niedługo. Czwarty sezon "House of Cards" swoją premierę będzie miał 4 marca 2016 roku, czyli za niecały miesiąc. Nie mogę się doczekać!