1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Zmiany w "Wayward Pines". Matt Dillon ustępuje miejsca innemu aktorowi

Zmiany w "Wayward Pines". Matt Dillon ustępuje miejsca innemu aktorowi

Po początkowych wieściach, że pierwszy sezon "Wayward Pines" będzie tym ostatnim, okazało się jednak, że mamy na co czekać, bo druga seria ujrzy światło dzienne. Jej premiera odbędzie się tego roku, latem. Właśnie dowiedzieliśmy się, czego możemy się po niej spodziewać. Czekają nas duże zmiany.

Jeśli stęskniliście za głównym bohaterem "Wayward Pines", Ethanem Burke'em, w którego wcielił się Matt Dillon, to niestety będziecie musieli ponownie obejrzeć pierwszy sezon serialu. W drugiej serii postacią, która będzie znajdować się w centrum nowej historii zostanie Dr. Yedlin, którego zagra Jason Patric. Patric to aktor, którego możecie kojarzyć z dramatu "Uśpieni".

wayward pines
Główny bohater pierwszego sezonu "Wayward Pines", Ethan Burke.

Drugi sezon "Wayward Pines" opowie o wydarzeniach, które nastąpiły po tych przedstawionych w drugim sezonie. Dr. Yedlin zostanie wybudzony ze snu i wrzucony w wir nowych dla niego wydarzeń - rebelii, która będzie miała miejsce w miasteczku Wayward Pines. Mężczyzna będzie musiał zrozumieć, gdzie się znajduje i jakie w Wayward Pines panują zasady.

Dokładna data premiery drugiego sezonu "Wayward Pines" nie jest jeszcze znana.