1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Supergirl spotka się z Flashem. Crossover w marcu

supergirl netflix

Flash złoży wizytę Supergirl. Stacje telewizyjne The CW i CBS doszły do porozumienia w sprawie zrealizowania crossovera obu tych superbohaterskich produkcji.

Crossover będzie ostatnim odcinkiem pierwszego sezonu "Supergirl", który zostanie wyemitowany 28 marca. Decydenci The CW i CBS nie chcą na razie zdradzać żadnych szczegółów dotyczących spotkania Flasha z Karą Zor-El, włącznie z tym, z jakiego powodu Barry Allen złoży wizytę w National City. Rezultat tego rendez-vous ma być jednak - jeśli wierzyć obietnicom - ekscytujący dla fanów obu postaci.

the flash 3

Będzie to pierwszy crossover z udziałem Supergirl, a także precedens, jeśli chodzi o łączenie superbohaterskich seriali dwóch różnych stacji telewizyjnych. W trakcie produkcji "Supergirl" twórcy tej produkcji wyrazili chęć, aby jej akcja został umieszczona, co "Arrow" i "The Flash". Stacja The CW ogłosiła gotowość do współpracy z konkurencyjną CBS. Pod koniec marca będziemy świadkami pierwszych jej efektów. Choć po prawdzie - crossover chyba najbardziej podnieca producentów CBS, którzy widzą w nim szansę na zwiększenie zainteresowania swoim dziełem, zbierającym w najlepszym razie przeciętne oceny.