1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Netflix przedstawia "The Characters" - intrygujący serial komediowy

Netflix przedstawia The Characters - interesujący serial komediowy

"The Characters" to nowa produkcja Netfliksa, oparta na bardzo ciekawym koncepcie. Właśnie opublikowany, premierowy zwiastun być może nie do końca to pokazuje, ale w istocie będzie to... osiem seriali w jednym.

"The Characters" ma bowiem liczyć właśnie osiem odcinków, a każdy zostanie oddany w ręce innego twórcy młodego pokolenia. Wszyscy oni dostali ponoć pełną swobodę twórczą i ze swoim czasem antenowym, trwającym 30 minut, mogą zrobić co zechcą - Netflix dał im pełną dowolność. Wśród komików znaleźli się:  Paul W. Downs, Lauren Lapkus, John Early, Tim Robinson, Natasha Rothwell, Henry Zebrowski, Kate Berlant oraz Phil Burgers. Nie są to wielkie nazwiska - przynajmniej jeszcze nie - ale żaden z tych artystów nie jest debiutantem. Każdy z nich odpowiedzialny będzie za reżyserię i scenariusz swojego odcinka, każdy też pojawi się w serialu jako aktor.

I chociaż zwiastun wygląda dość... przeciętnie, żeby nie powiedzieć: marnie, to cieszy, że Netflix bawi się z formą. Podobny eksperyment zrealizowano pod nazwą "Mistrzowie Horroru" w latach 2005 - 2008. Każdy odcinek opowiadał inną historię i tworzony był przez innego reżysera kojarzonego z kinem grozy. Wówczas rezultat był bardzo nierówny, zdarzały się bardzo dobre, przeciętne, ale też i fatalne. Jak będzie w przypadku "The Characters" przekonamy się 11 marca, kiedy to cały sezon dostępny będzie w Netfliksie.