REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Będą nowe albumy Davida Bowiego!

Mimo że Davida Bowiego nie ma już wśród nas, jego muzyka nigdy nie umrze. Co więcej, najprawdopodobniej w 2017 roku pojawi się nowy krążek artysty. A po pierwszej płycie przyjdzie czas na kolejne.

Będą nowe albumy Davida Bowiego!
REKLAMA
REKLAMA

Na nadchodzących krążkach znajdzie się archiwalna twórczość Davida Bowiego. Jak czytamy na Flavorwire, nowy materiał będzie składał się również z wcześniej niepublikowanych piosenek. Kolejne utwory zostaną podzielone na płyty, odpowiadające poszczególnym okresom twórczości Bowiego. Nie wiadomo jednak w jakiej kolejności albumy zostaną wydane; nie jest pewne, czy zostanie zachowana chronologiczna kolejność.

wcielenia david bowie
REKLAMA

Przed śmiercią Bowie pracował nad nowym materiałem i nagrał pięć utworów. Niestety, do publicznej wiadomości nie została podana żadna informacja, która mówiłaby o tym, czy te piosenki mają szansę znaleźć się na którejś z płyt, tworzących antologię brytyjskiego muzyka.

Wygląda na to, że David Bowie ma szansę pośmiertnie powtórzyć sukces Michaela Jacksona, którego album "Xscape" bił rekordy popularności. Cóż, nie ma w tym chyba nic dziwnego. Od śmierci artysty, która miała miejsce 10 stycznia tego roku, fani nie chcą rozstać się i zapomnieć o wspaniałym twórcy.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA