1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Deadpool – nowy zwiastun 18+ jest dokładnie taki, jaki powinien być

W czasie świątecznej przerwy do sieci trafił zupełnie nowy zwiastun filmu Deadpool. Materiał reklamowy jest dokładnie taki, jaki powinien być. Pełen akcji, przemocy i rynsztokowego humoru.

Deadpool – nowy zwiastun 18+ jest taki, jaki powinien być

Deadpool nie będzie kolejnym filmem akcji o dobrym, czystym jak łza super-bohaterze. Fox stara się odkupić swoje winy po tym, co wytwórnia zrobiła tytułowej postaci w Ostatnim Bastionie X-Menów. Tym razem Deadpool ma być taki, jak w komiksowym oryginalne.

Czyli chamski, niezrównoważony, świński i znający tylko jedno rozwiązanie problemu – przemoc.

Potwierdza to nowy zwiastun filmu, który ukazał się w trakcie przerwy świątecznej. Oglądając materiał reklamowy, jedynie utwierdziłem się w przekonaniu, że Deadpool ma wyraźne ambicje na oddzielenie się od zbioru pozostałych produkcji o zamaskowanych herosach Foksa.

Mamy masę nieśmiesznych, sprośnych żartów. Jest krew i odcinane członki. Opięty męski tyłek w gumowym kostiumie. Jest zniszczenie czwartej ściany, poprzez rozmowy Deadpoola z widzami filmu. No i najciekawsze – mamy X-Menów, gwarantujących spójność nowej produkcji z pozostałymi, poświęconymi mutantom, Magneto i Profesorowi X.

Ciekawi mnie, kiedy dojdzie do gościnnego występu Deadpoola w X-Menach. Zapewne szybciej, niż Fantastycznej Czwórki, a przecież również i takie plany leżały na stole w głównej siedzibie Foksa. Oczywiście do czasu gigantycznego fiaska, jakim okazał się ten projekt.