1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Nowy, świetny zwiastun "DC's Legends of Tomorrow" ujawnia datę premiery serialu

Sporo nowego materiału znalazło się w nowym zwiastunie produkowanego przez stację CW serialu "DC's Legends of Tomorrow". A oprócz tego - potwierdzenie daty premiery, która od kilku dni była przedmiotem plotek i spekulacji. 

Nowy, świetny zwiastun DC's Legends of Tomorrow ujawnia datę premiery serialu

"DC's Legends of Tomorrow" zadebiutuje na antenie CW 21 stycznia 2016 roku, zatem już za niespełna dwa miesiące. Jest na co czekać, serial zapowiada się bowiem niezmiernie interesująco, szczególnie dla wszystkich miłośników produkcji z superbohaterami w roli głównej. Tu bowiem znajdzie się ich naprawdę sporo - część jest już znana z innych telewizyjnych widowisk, część pojawi się na małym ekranie po raz pierwszy.

Fabuła "DC's Legends of Tomorrow" kręcić się będzie wokół postaci Richarda "Ripa" Huntera, genialnego wynalazcy i podróżnika w czasie, który musi zebrać zespół, złożony ze znanych z łam komiksów DC bohaterów i łotrów, który zapobiegnie grożącemu światu niebezpieczeństwu. W skład grupy, poza Ripem, wejdą między innymi: Firestorm (Victor Garber), Arrow (Stephen Amell), Atom (Brandon Routh), Flash (Grant Gustin), White Canary (Caity Lotz), Hawkgirl (Ciara Renée), Heat Wave (Dominic Purcell) oraz Captain Cold (Wentworth Miller).

Pierwszy sezon "DC's Legends of Tomorrow" ma liczyć 16 odcinków. Swoistym prequelem do tego serialu będą dwa crossoverowe odcinki "Arrow" i "Flash", które zostaną wyemitowane przez CW 1 oraz 2 grudnia.