1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Mamy już nowy trailer The Hateful Eight, czyli ósmego filmu Tarantino

Nowy trailer The Hateful Eight - ósmego filmu Tarantino

Można już oglądać trailer najnowszej produkcji Quentina Tarantino. Jeśli fani reżysera już wcześniej nie mogli się doczekać, to teraz pewnie już rwą kartki z kalendarza i nerwowo przebierają nogami. Film The Hateful Eight w Polsce, dystrybuowany po tytułem Nienawistna ósemka, zapowiada się wyśmienicie!

Quentin Tarantino ma ogromną rzeszę fanów na całym świecie, a kolejne jego filmy cieszą się ogromną popularnością. The Hateful Eight zapowiada się na kolejny hit. Film o polskim tytule Nienawistna ósemka utrzymany jest w konwencji westernu i zachwyca gwiazdorską obsadą.

Niewiele brakowało, a Tarantino porzuciłby projekt.

Scenariusz The Hateful Eight i pierwszy zwiastun wyciekły do sieci, a reżyser rozgoryczony tym faktem myślał o anulowaniu filmu. Na szczęście Quentin Tarantino się zdecydował doprowadzić projekt do końca, a w sierpniu do sieci trafił pierwszy zwiastun Nienawistnej ósemki.

Teraz będąc bliżej premiery - zaplanowanej w Polsce na początek przyszłego roku - dostaliśmy kolejny trailer. Wiele scen zostało w nim powtórzonych, ale zmontowany został tak, że film od razu zaznaczyłem u siebie na liście to-do z dopiskiem “zobacz koniecznie”.

Już w styczniu zobaczymy ośmiu nienawistników w zimowej scenerii.

W filmie będziemy śledzić historię dwóch łowców głów szukających schronienia przed śnieżną zamiecią w Wyoming, gdzie - co nie jest żadnym zaskoczeniem - wplątują się w krwawą intrygę.

Dwuminutowy zwiastun The Hateful Eight zapowiada brutalny obraz pełen soczystych dialogów. Nazwisko Tarantino to zresztą już tak wyrobiona marka, że o jakość nie ma co się obawiać.

W zwiastunie pierwsze skrzypce gra genialny Sameul L. Jackson, a wtórować mu będą takie gwiazdy jak Kurt Russel, Tim Roth i Jennifer Jason Leight.