1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Adele zapowiedziała nowy album, zdradzając o czym będzie mówił

Adele zapowiedziała nowy album! To już oficjalne

Ostatnio w Sieci pojawił się fragment nowego utworu Adele, który - jak wszyscy trafnie i zgodnie zakładali - promować ma jej nową płytę. Adele ostatni krążek, "21", wydała cztery lata temu. Artystka zapowiedziała na ten rok kolejny album. Ten ukazać miał się w listopadzie, czyli już niedługo. Wygląda na to, że ta prognoza może stać się faktem.

Po emisji fragmentu ostatniego utworu nie było oficjalnie wiadomo, czy to zapowiedź nowej płyty, która nosić ma tytuł "25". Teraz jednak wiemy, jak sprawy wyglądają, bo wydanie kolejnego krążka skomentowała sama Adele. Artystka opublikowała na Twitterze post, w którym mówi o nadchodzącej płycie. Oprócz tego skomentowała także długą przerwę pomiędzy jednym albumem, a drugim, mówiąc wprost, że w międzyczasie po prostu działo się... życie.

Nie wiadomo jeszcze niestety kiedy odbędzie się premiera płyty "25", ale oficjalna data ma zostać ogłoszona wkrótce. Wiadomo za to, że już niedługo, bo 30 października usłyszymy pełny utwór z nadchodzącego krążka Adele. Tymczasem możecie sobie przypomnieć jedynie fragment:

Edit: Premiera płyty już 20 listopada, a singiel zostanie zaprezentowany już jutro.