1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Zwiastun odcinka specjalnego "Sherlocka" sprawił, że chcę, aby nadeszła już zima

Zwiastun odcinka specjalnego "Sherlocka" sprawił, że chcę, aby nadeszła już zima

To właśnie w zimę doczekamy się emisji specjalnego odcinka serialu "Sherlock", który będzie inny niż wszystkie dotychczasowe. Najnowszy epizod produkcji utrzymany będzie w wiktoriańskim stylu i dwaj główni bohaterowie, Sherlock i Watson, przeniosą się do XIX wieku.

Odcinek specjalny swoją premierę będzie miał 25 grudnia 2015 roku. Ten ma poprzedzić emisję kolejnego, czwartego już sezonu serialu, w skład którego wejdą zwyczajowo trzy odcinki. W Sieci wylądował kolejny trailer zapowiadający świąteczny odcinek i trzeba przyznać, że ponownie robi on ogromne wrażenie. Chciałoby się wręcz, aby twórcy pokusili się o pełnometrażowy film utrzymany w tym stylu, choć długość odcinków "Sherlocka" jest w pełni satysfakcjonująca. Oglądając nowy zwiastun czuć atmosferę podejrzliwości, niebezpieczeństwo. To będzie naprawdę emocjonujące i ryzykowne śledztwo.

Aż szkoda, ze cały sezon nie rozegra się w epoce wiktoriańskiej. Choć doceniam pomysł na przeniesienie bohaterów stworzonych przez Arthura Conana Doyle'a do czasów współczesnych, to nie miałabym nic przeciwko chwilowemu powrotowi do klasyki. A tymczasem czekam po prostu na świąteczny epizod.