1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Wciąż mało wam materiałów promocyjnych "Z Archiwum X"? Oto pełny, oficjalny zwiastun serialu

Wciąż mało wam materiałów promocyjnych "Z Archiwum X"? Oto pełny, oficjalny zwiastun serialu

Nie dalej jak wczoraj trochę narzekałem, że Fox raczej oszczędnie udostępnia w sieci nowe materiały z serialu "Z Archiwum X", a jeśli już coś się pojawia, to jest bardzo krótkie. Stacja postanowiła utrzeć mi nosa, publikując nowy, znacznie rozszerzony względem tego, co mogliśmy obejrzeć we wtorek, zwiastun. 

I o ile już wczoraj sympatycy "Z Archiwum X" mogli być ukontentowani, to dziś znajdą się w siódmym niebie. Poprzedni materiał został uzupełniony o sporo nowych, nie publikowanych wcześniej scen, bardzo przyjemnie zmontowanych, w dodatku całość dostępna jest w dobrej jakości. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić was na ten dwuminutowy seans, który wypada lepiej, niż chyba większość z nas mogła się tego spodziewać.

10. sezon "Z Archiwum X" trafi do nas już niebawem, bo w styczniu 2016 roku. Choć na ten moment ma składać się jedynie z sześciu odcinków, z zawoalowanych wypowiedzi między innymi Davida Duchovnego wynika, że powstanie kolejnych jest możliwe. I oby tak się stało - serial zapowiada się naprawdę smakowicie. Nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę się doczekać premiery.