1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. Seriale

Stęskniliście się za filmem "Uprowadzona"? Teraz będziecie mieli szansę zobaczyć prequel telewizyjny wszystkich części

Stęskniliście się za filmem "Uprowadzona"? Teraz będzie mieli szansę zobaczyć prequel telewizyjny wszystkich części

Tak, to nie jest żart. Po trzech częściach filmu "Uprowadzona" Luc Besson, który jest współodpowiedzialny za scenariusz do wszystkich produkcji z serii, chce wyprodukować serial telewizyjny, który ma być prequelem znanych nam obrazów z Liamem Neesonem w roli głównej.

US network NBC postanowiło zaangażować Bessona i Universal TV i wspólnie stworzyć telewizyjną produkcję, która skupi się na losach Bryana Millsa sprzed porwań, które znamy z cyklu "Uprowadzona". Serial miałby opowiedzieć o nim i jego, rodzinie, a także - co najważniejsze - o wyruszaniu na misje wojskowe, podczas których nauczył się tych wszystkich sztuczek, jakie zaprezentował podczas odbijania swoich najbliższych, córki i żony.

uprowadzona 3

Przeszłość Millsa nie jest znana widzom filmów "Uprowadzona" i stwierdzono, że wyjaśnienie skąd główny bohater posiada takie umiejętności w walce i tropieniu ofiar, będzie dobrym tematem na osobne telewizyjne show. Cóż, jeśli Millsa zagra ponownie Liam Neeson, to mają już jedną fankę, która czeka na pierwszy odcinek.