1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

"Creed" ma szansę okazać się mocnym filmem. W Sieci pojawił się kolejny zwiastun produkcji o młodym bokserze

"Creed" ma szansę okazać się mocnym filmem. W Sieci pojawił się kolejny zwiastun produkcji o młodym bokserze

Ledwo co ochłonęłam po filmie z Jake'em Gyllenhaalem w roli boksera, Billy'ego Hope'a, a już pojawił się kolejny zwiastun produkcji poświęconej temu samemu sportowi, w którym zobaczymy dawną gwiazdę "Rocky'ego". W Sieci wylądował trailer filmu "Creed". Obraz opowiadać będzie o synu Apolla Creeda, Adonisie, którego trenerem będzie słynny Rocky Balboa.

W filmie wystąpi Michael B. Jordan (Adonis Creed) oraz Sylvester Stallone (Rocku Balboa). Oprócz dwóch aktorów w obrazie w reżyserii Ryana Cooglera zobaczymy także światowej sławy pięściarzy, Andre'a Warda i Gabriela Rosado. Scenariusz do produkcji stworzył reżyser wspólnie z Aaronem Covingtonem.

Fabuła filmu rozgrywać się będzie po wydarzeniach z ostatnich części "Rocky'ego". Tytułowy bohater przestaje walczyć na ringu, a zamierza kontynuować swoją karierę na polu trenerskim. W "Creedzie" zobaczymy kontynuację tej historii, bo Rocky'emu przyjdzie szkolić syna swojego najlepszego przyjaciela Apolla Creeda, Adonisa. Apollo, który początkowo walczył z Rockym stał się jego najlepszym kompanem. Gdy zginął w walce na ringu, Rocky postanowił szukać sprawiedliwości i zemścić się na jego agresywnym przeciwniku, Drago.

"Creed" zapowiada się na całkiem niezłe, emocjonujące kino. Zobaczymy, czy podczas seansu uda nam się poczuć powiew "Rocky'ego". Światowa premiera filmu zapowiedziana jest na listopad tego roku. W Polsce produkcję zobaczymy 15 stycznia 2016 roku.