1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Orlando Bloom powróci do "Piratów z Karaibów"

Podczas zakończonego już D23 Expo zaprezentowano - nareszcie - pierwsze od dawna konkretne informacje na temat piątej odsłony "Piratów z Karaibów", zatytułowanej "Dead Men Tell No Tales". Fanów serii z całą pewnością ucieszy fakt, że w obsadzie po raz kolejny znajdzie się Orlando Bloom.

Orlando Bloom powróci do Piratów z Karaibów

Orlando Bloom ponownie wcieli się w postać Willa Turnera. Turner, podobnie jak jego żona, Elizabeth Swann, grana przez Keirę Knightley, nie wystąpili w czwartej odsłonie "Piratów z Karaibów". Choć plotki o ich powrocie w piątek części mogliśmy usłyszeć już dawno, dopiero teraz uzyskaliśmy oficjalne potwierdzenie. Jeśli chodzi o Willa, rzecz jest już przesądzona, cały czas jednak ważą się losy Elizabeth.

keira knightley piraci z karaibów

Nie mamy pewności, czy Swann pojawi się w "Dead Men Tell No Tales", a nawet jeżeli do tego dojdzie, to prawdopodobne jest, że w tej roli nie zobaczymy Keiry Knightley. Aktorka ponoć nie jest zainteresowana udziałem w tym filmie i Disney od jakiegoś czasu szuka jej zastępczyni. Przed paroma miesiącami mówiło się, że jej miejsce może zająć inna Brytyjka, Kaya Scodelario ("Więzień labiryntu", "Kumple").

W "Piratach z Karaibów 5" zobaczymy za to Johnny'ego Deppa, czyli Kapitana Jacka Sparrowa oraz Geoffrey'a Rusha jako kapitana Hectora Barbossę. Premiera "Dead Men Tell No Tales" zapowiedziana jest na lipiec 2017 roku.