1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. YouTube

Fantastyczny materiał o fenomenie filmu "Powrót do przyszłości"

Fantastyczny materiał o fenomenie filmu Powrót do przyszłości

"Powrót do przyszłości" to jeden z tych nielicznych filmów, które kochają chyba wszyscy. Pośród wielu dzieł "kultowych", nie ma chyba drugiego takiego, które można włączyć w dowolnym towarzystwie i w dowolnym czasie i które zadowoli wszystkich. Oliver Harper opublikował na YouTube obszerny materiał, w którym między innymi zdradza wiele ciekawych informacji i anegdot na jego temat, próbując przy tym wytłumaczyć jego fenomen. 

W materiale Harpera znajdziecie wszystko, co chcielibyście wiedzieć o "Powrocie do przyszłości". Streszczenie fabuły, perypetie związane z jego realizacją i obsadą, wyjaśnienie dlaczego poszczególne jego elementy wyglądają tak, a nie inaczej, wskazanie postaci i wytwórni, które mogły przyłożyć rękę do jego powstania, ale z różnych powodów tego nie zrobiły i zapewne bardzo potem tego żałowały i wiele, wiele więcej. Trzydzieści minut pozornie może wydawać się zbyt krótkim czasem, by to pomieścić, ale jest inaczej - Oliver Harper stworzył rewelacyjny, spójny i nieprzegadany materiał, który w pełni wyczerpuje temat.

Przy okazji, warto też sprawdzić inne filmy Haerpera dostępna na jego kanale na YouTube. To nieprzebrane bogactwo znakomicie przygotowanych materiałów, które przypadną do gustu każdemu pasjonatowi kina.