1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Netflix odpalił niezłą działkę. Jest teaser serialu "Narcos", który opowie historię o baronie narkotykowym wszech czasów

"Narcos" to nowy serial platformy Netflix, który zapowiada się naprawdę świetnie. Produkcja zadebiutuje już niebawem, bo 28 sierpnia 2015 roku. Serial opowie o baronie narkotykowym wszech czasów, Pablu Escobarze.

Netflix odpalił niezłą działkę. Jest teaser serialu "Narcos", który opowie historię o baronie narkotykowym wszech czasów

Pablo Escobar był kolumbijskim baronem narkotykowym, który stał się jednym z najbogatszych ludzi świata, dzięki przemytom kokainy do m . in. Stanów Zjednoczonych. Jego działalność zapewniła mu tytuł "Króla Kokainy" i kilkadziesiąt miliardów majątku. Escobar był jednym z najpotężniejszych ludzi zajmujących się rozprowadzaniem narkotyków, a przy tym był bezwzględny i brutalny. Już jako nastolatek był na bakier z prawem. Żył w latach 1949 - 1993. Istnieje klika teorii na temat jego śmierci. Wiadomo, że został zastrzelony, ale nie jest pewne czy w czasie nalotu przez policję sam nie odebrał sobie życia.

Serial pokażę historię Javiera Peñy (Pedro Pascal), agenta DEA (amerykańskiej agencji rządkowej, której zadaniem jest walka z narkotykami), który jest na tropie wspomnianego Pabla Escobara. Jednym z jego współpracowników będzie Steve Murphy, którego zagra Boyd Holbrook. Króla Kokainy zagra Wagner Moura. Reżyserem serialu jest José Padilha.