1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Inna twarz Ramsaya Boltona. Na tym filmie to najbardziej uprzejmy i sympatyczny bohater "Gry o tron"

Wystarczyło wyjąć kilka scen z kontekstu, zgrabnie je zmontować i dodać ckliwą muzykę, by Ramsay Bolton z jednej z najbardziej odrażających postaci z serialu "Gra o tron" zaczął się nagle jawić jako bohater wyjątkowo miły, życzliwy i dobroduszny. Ten film to jedna z najzabawniejszych rzeczy, jakie zobaczycie dziś w Internecie.

Inna twarz Ramsaya Boltona. Na tym filmie to najbardziej uprzejmy i sympatyczny bohater Gry o tron

Morderca, sadysta i gwałciciel, którego największą rozrywką jest obdzieranie żywcem ze skóry. Takiego Ramsaya Boltona znamy wszyscy. Youtuber M&M zaprezentował nam nam jednak inne jego oblicze - z gruntu fałszywe, ale jeżeli tylko śledzicie serial "Gra o tron" na bieżąco, absolutnie zabawne. Sceny, w których Ramsay był okrutny, nieludzki czy złośliwy nagle nabierają zupełnie innego wydźwięku. A wszystko to w rytm nieśmiertelnego Can you feel the love tonight Eltona Johna. Definitywnie warto obejrzeć to wideo (choć może niekoniecznie w pracy!).

Chętnie obejrzałbym więcej tego typu produkcji, totalnie odwracających charakterystykę bohaterów "Gry o tron". Tym razem może z Joffreyem w roli głównej?