REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki

Virtualo rozdaje książki za pół darmo, a my za nic! [KONKURS]

E-księgarnia Virtualo postanowiła zorganizować promocję dla swoich czytelników i zaproponować im bestsellerowe tytuły w niskiej cenie. Od dziś, 12 maja, do końca tygodnia, czyli 17 maja 2015 roku codziennie będzie można kupić jedną książkę za 9,90 zł. Są to głównie bardzo popularne powieści, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. 

Virtualo rozdaje książki za pół darmo, a my za nic! [KONKURS]
REKLAMA
REKLAMA

Wśród bestsellerów znajdują się pozycje z literatury polskiej oraz zagranicznej. Tylko dziś za niecałą dychę nabyć można książkę Mariusza Urbanka, "Genialni. Lwowska szkoła matematyczna". Tytuł został wydany pod koniec ubiegłego roku i opowiada o uczonych, którzy w okresie międzywojennym tworzyli tzw. lwowską szkołę matematyczną. Jak możemy przeczytać na Virtualo:

Współpracując ze sobą, bądź rywalizując, przeciwstawiając matematykom z Warszawy i Krakowa, dokonali wielu odkryć, zdobyli sławę, zaszczyty i zrobili międzynarodowe kariery wykładowców, a Ulam został współtwórcą pierwszej bomby atomowej. Ich burzliwe losy, osiągnięcia, kariery naukowe i pozanaukowe, dramatyczne dzieje kończące się w wielu przypadkach śmiercią od kul hitlerowskich okupantów, opisuje Urbanek na tle zmieniającego się życia politycznego i kulturalnego Polski w czasie dwudziestolecia międzywojennego, w trakcie i po II wojnie światowej.

W kolejnych dniach za 9,90 zł będą dostępne następujące tytuły:

13.05.2015 roku - "Niemiecki bękart", Camilla Läckberg

niemiecki bękart

Kolejny thriller skandynawskiej pisarki. Przeszłość splata się tu z teraźniejszością, choć nie wiadomo dlaczego to, co zdarzyło się przed laty ma tak ogromny wpływ na dzisiejsze wydarzenia. Läckberg tworzy fascynująca historię, która jest mieszanką thrilleru, powieści obyczajowej i kryminału. Ericka Falk nie może przestać zastanawiać się, dlaczego na strychu, wśród rupieci jej matki znajduje się hitlerowski medal. Chcąc znaleźć odpowiedź na to pytanie, udaje się do emerytowanego nauczyciela historii. Ten nie potrafi odpowiedzieć na jej pytania, a dwa dni później zostaje zamordowany.

stulatek-ktory-wyskoczyl-przez-okno-i-zniknal14.05.2015 roku - "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął", Jonas Jonasson

Szalenie dowcipna powieść skandynawskiego twórcy, na podstawie której nakręcono film o tym samym tytule. Stuletni Allan znudzony dotychczasowym życiem w domu dla starców postanawia uciec i przeżyć ostatnią i być może najlepszą przygodę swojego życia. W książce Jonassona nie zabraknie zwariowanych historii, nieoczekiwanych splotów wydarzeń, odwołań do zabawnej przyszłości, pościgu i trupów. Recenzję tego tytułu możecie przeczytać TUTAJ.

zaginiona dziewczyna15.05.2015 roku - "Zaginiona dziewczyna", Gillian Flynn

Powieść, która doczekała się świetnych recenzji. Thriller Gillian Flynn to przejmująca opowieść o tym, czym jest małżeństwo i do czego zdolny jest człowiek, który nienawidzi. Pełna tajemnic historia, której przebieg jest całkowicie nieoczekiwany, a finał przeraża i zaskakuje. Na podstawie książki Flynn powstał film z Rosamund Pike i Benem Afleckiem w rolach głównych. Jego recenzję możecie przeczytać TUTAJ.

blackout 216.05.2015 roku - "Blackout", Marc Elsberg

Co stałoby się z ludźmi i światem, gdyby nie było prądu? Rzecz wydaje się banalna, ale Elsberg kreśli przed czytelnikami przejmującą i przerażającą wizję takiego scenariusza. Już kilka dni pełnego zaciemnienia wystarczy, by pozbawieni ogrzewania, bieżącej wody, paliwa i żywności ludzie wpadli w panikę. To, co początkowo wydaje się niegroźną awarią okazuje się być prawdziwą katastrofą, która na zawsze zmieni oblicze świata. Włoski informatyk odkrywa, że za tym wszystkim może stać zorganizowana grupa terrorystyczna. Ale czy starczy mu czasu i sił by ją powstrzymać? Recenzję powieści znajdziecie TUTAJ.

gniew miloszewski17.05.2015 roku - "Gniew", Zygmunt Miłoszewski

Ostatnia powieść o prokuratorze Szackim, zamykająca trylogię jednego z najlepszych autorów polskich kryminałów. Teodor Szacki przeprowadza się do Olsztyna i tam zostaje wystawiony na najcięższą próbę. Po raz pierwszy pozna swoje prawdziwe oblicze. "Gniew" to powieść, która - podobnie jak poprzednie książki autora - porusza ważny problem społeczny. Tym razem Miłoszewski na tapetę wziął przemoc domową. Po raz kolejny, co charakterystyczne jest dla jego twórczości, przeszłość miesza się z teraźniejszością. A finał dnia dzisiejszego będzie zaskakujący. Recenzja książki TUTAJ.

Codziennie, poczynając od dziś, na naszym Facebooku będziecie mogli wygrać jedną z książkę.

Zasada jest prosta - kto pierwszy, ten lepszy. Na fanpage'u w różnych godzinach będziemy umieszczać kody. Każdy z kodów będzie do wykorzystania dla jednej osoby na określony tytuł, który objęty jest powyższą promocją w danym dniu. Kod będzie można wykorzystać tego samego dnia. Po zrobieniu tego, osoba, która wygrała, proszona jest o zostawienie komentarza, że dany kod jest już nieaktywny.

Jak wykorzystać kod?

REKLAMA

Kod można zrealizować pod tym linkiem: https://virtualo.pl/?go=code. Aby tego dokonać trzeba posiadać aktywne konto w księgarni Virtualo i być zalogowanym. E-book wpada do "Mojej biblioteki" i przypisany do konta klienta.

Powodzenia!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA