1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. YouTube

Karol Paciorek, czyli 1/2 Lekko Stronniczego, startuje z nowym programem na YouTube

Lekko Stronniczy zakończyli w tym roku swoją działalność. Panowie, Karol Paciorek i Włodek Markowicz, tak jak obiecali, nakręcili 1000 odcinków swojego programu (w międzyczasie wydali książkę) i postanowili zacząć działać osobno. Jeden z nich już dziś zaprezentuje nam nowy pomysł na siebie. Program Karola Paciorka na YouTube, który ruszyć miał pod koniec lutego, startuje jednak dzisiaj. Równo o 19:00.

1/2 Lekko Stronniczego startuje dziś na YouTube

Czego możemy się spodziewać? Fani powiedzą pewnie, że dawki dobrego humoru i błyskotliwych ripost. Z informacji, które udało mi się znaleźć i z tego, co pisał sam Paciorek wynika, że w pierwszym odcinku jego programu pojawi się Mietek Mietczyński znany z programu "Masochista", w którym recenzuje nieudane filmy produkcji polskiej. Jeśli naprawdę w wideo zobaczymy Mietka, jestem spokojna. Jego sposób bycia i dowcip są naprawdę udane (jeśli nie wierzycie, sami zobaczcie).

Paciorek w powyższym wideo żartuje, że przygotowany jest na komentarze ludzi, poszukujących Włodka i wytykających mu, że bez tego ostatniego to już nie to samo. Przyzwyczajonym do dietu fanom może być trudno zaakceptować nową formułę, ale nie spisujmy nowego programu na straty. Co do powiedzenia ma nam Karol Paciorek i czy rozpad Lekko Stronniczego był dobrym ruchem przekonamy się dziś wieczorem.

Filmy Paciorka będzie można oglądać na starym kanale Lekko Stronniczego, który zmienił nazwę na Karol Paciorek.