1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Gwiazda serialu "Ally McBeal" w obsadzie "Supergirl"

Kilka długich lat kazała czekać na swój powrót do telewizji Calista Flockhart. Znana przede wszystkim z roli przebojowej prawniczki Ally McBeal aktorka otrzymała angaż w produkowanym przez CBS serialu "Supergirl".

Gwiazda serialu „Ally McBeal” w obsadzie „Supergirl”

Flockhart wcieli się w postać Catherine "Cat" Grant, właścicielkę koncernu medialnego CatCo i przełożoną Kary Zor-El, czyli tytułowej Supergirl. Aktorka nie wystąpiła w żadnym filmie bądź serialu od 2011 roku, kiedy to wyemitowany został ostatni odcinek "Braci i sióstr", gdzie grała jedną z głównych ról.

supergirl cat grand

Calista Flockhart dołączyła tym samym do obsady, w której znajdują się m. in. Melissa Benoist (Supergirl), Mehcad Brooks (Jimmy Olsen) i Laura Benanti (Alura Zor-El, matka Kary). Do obsadzenie pozostaje jeszcze kilka ról - Hanka Henshawa, Wynna Schotta oraz siostry Kary, Alex.

"Supergirl" będzie opowiadać o losach kuzynki Supermana, która w wieku 12 lat została wysłana z rodzinnego Kryptonu na Ziemię. Dyskretnie uczy się korzystać ze swoich mocy, by móc je wykorzystać do pomagania innym. Twórcami serialu są Greg Berlanti oraz Ali Adler.