1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Pełna wątpliwości Claire w nowym teaserze "House of Cards"

Spośród wielu innych rzeczy, to właśnie determinacja odegrała największą rolę w realizacji planów Franka Underwooda i to ona zaprowadziła jego oraz jego żonę, Claire, na szczyt. W nowym teaserze trzeciego sezonu "House of Cards" widać, że Frank wciąż jest jej pełny, natomiast pytająca "po co to wszystko" Claire zaczyna się wahać i nabierać wątpliwości.

Claire zaczyna wątpić. Nowa zapowiedź "House of Cards"

Pani Underwood zawsze była dla swojego męża największym sprzymierzeńcem i oparciem. Nie ma przesady w stwierdzeniu, że bez jej pomocy, zaangażowania i wsparcia, Frankowi nie udałoby się osiągnąć tego, co sobie założył - zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Już w poprzednim teaserze wyraźnie było widać, że coś w ich związku zaczęło zgrzytać - Claire ewidentnie dystansowała się tam od Franka. W nowej, kilkudziesięciosekundowej zapowiedzi, kobieta ewidentnie wydaje się zagubiona.

Czy sytuacja zaczęła przerastać Claire? Czy uświadomiła sobie, jaką cenę przyszło jej i Frankowi zapłacić za osiągnięcie celu? A może po prostu nie wytrzymuje presji związanej z obowiązkami Pierwszej Damy? Co będzie, jeśli Claire pęknie? Z największego sojusznika może stać się najgroźniejszym wrogiem Underwooda - jak zachowa się wówczas Frank? Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce, bo 27 lutego, kiedy to odbędzie się premiera trzeciego sezonu serialu "House of Cards".