1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Żeńska ekipa w nowych "Pogromcach Duchów"

"Pogromcy Duchów" nie doczekają się trzeciej części. Zamiast tego otrzymamy reboot, który nie będzie miał praktycznie nic wspólnego z poprzednimi filmami. Właśnie ogłoszona nazwiska aktorek, które wcielą się w role główne.

Żeńska ekipa w nowych „Pogromcach Duchów”

Są to: Kristen Wiig ("Sekretne życie Waltera Mitty"), Melissa McCarthy ("Gorący towar"), Leslie Jones oraz Kate McKinnon - gwiazdy programu rozrywkowego "Saturday Night Live". Reżyserem nowej wersji "Pogromców Duchów" będzie Paul Feig, który współpracował już wcześniej z Wiig i McCarthy m.in. przy filmie "Druhny". Scenariusz napisać ma Katie Dippold.

pogromcy duchów top

Wcześniej zamierzano stworzyć bezpośrednią kontynuacją starego cyklu "Pogromcy Duchów", z udziałem Dana Aykroyda, Harolda Ramisa, Ernie'ego Hudsona oraz Billa Murraya. Ten ostatni nie okazał jednak zainteresowania tym projektem, w związku z czym pomysł został porzucony. W jego miejsce powstanie nowa wersja, która nie będzie nawiązywała do poprzedniej. Zdjęcia doń mają rozpocząć się w tym roku, premiera przewidziana jest na lato 2016.