1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. Seriale

Pierwszy zwiastun filmowej "Ekipy" już w Sieci

Pierwszy zwiastun filmowej „Ekipy” już w Sieci

Produkowany przez HBO serial "Ekipa" był emitowany przez 7 lat, co przełożyło się na 8 sezonów i niemal 100 odcinków. Został zakończony w 2011 roku, jednak już wkrótce doczeka się kontynuacji w postaci filmu kinowego. Przed kilkoma godzinami udostępniony został pierwszy zwiastun produkcji. 

Serialowa "Ekipa" to historia młodego, przystojnego i utalentowanego aktora Vincenta Chase'a, który dopiero rozpoczyna swoją karierę w Hollywood. Do "fabryki snów" zabiera ze sobą swoich najbliższych przyjaciół, z którymi się wychował -  Erica, Johnny'eg i Turtle'a. Chłopcy, razem z agentem Vincenta, Arim, próbują zaistnieć w świecie showbiznesu i wspólnie przeżywają kolejne wzloty i upadki. Ten komediowy serial został obwołany męskim "Seksem w wielkim mieście" i spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony widzów i krytyków.

"Ekipa" została zakończona przed trzema laty, ale już wkrótce, bo w czerwcu 2015 roku, Vincent i jego przyjaciele powrócą, tym razem w filmie kinowym, za którego produkcję odpowiedzialna jest wytwórnia Warner Bros.. Akcja widowiska rozgrywać się będzie pół roku po wydarzeniach z finałowego odcinka serialu. W filmowej "Ekipie" zobaczymy doskonale znanych miłośnikom oryginału Adriana Greniera, Kevina Dillona, Kevina Connolly'ego, Jerry'ego Ferrarę i Jeremy'ego Pivena, obok których pojawią się między innymi Emily Ratajkowski, Mark Wahlberg, Haley Joel Osment czy Emmanuelle Chriqui. Scenarzystą i reżyserem jest Doug Elli.

ekipa

Pierwszy zwiastun wypadł lepiej, niż chyba ktokolwiek się spodziewał, znakomicie oddając ducha serialu. Sieroty po "Ekipie" powinny być zachwycone, bowiem film zapowiada się nader ciekawie.