1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV
  4. YouTube

"Kuchenne rewolucje" zjadają swój własny ogon? YouTube wyprzedził telewizję

„Kuchenne rewolucje” zjadają swój własny ogon? YouTube wyprzedził telewizję

Jak donosi SE.pl Magda Gessler pojawi się w nowym programie. "Kuchenne rewolucje", a właściwie losy bohaterów 10 sezonów tego programu posłużą za... fabułę kolejnego. Po kilku latach od przeprowadzenia rewolucji prowadząca odwiedzi swoich dawnych znajomych i sprawdzi jak im się wiedzie, co robią, czy udało im się odnieść sukces czy udana przemiana była tylko chwilowa. Gessler swoje nowe show poprowadzi z Charlesem, jednym z uczestników "MasterChefa". 

Cóż, z opisu programu można wnosić, że całość będzie jeszcze bardziej ckliwa i dramatyczna niż  "Kuchenne rewolucje", które gdzieś na przestrzeni kolejnych sezonów zatraciły swój pierwotny kształt oraz smak i stały się wyciskaczem łez, który bardziej skupia się na konfliktach rodzinnych niż jedzeniu i życiu restauratorów, właścicieli knajp.

Co ciekawe, pomysł na ten program został już wykorzystany przez Bartka Cebeńko, który od ponad roku obserwuje poczynania Magdy Gessler w swoim youtube'owym programie, Śledzę Magdę Gessler. Bartek odwiedził już wiele knajp w różnych miejscach w Polsce, np. Cieszynie czy Warszawie i sprawdzał na ile dana rewolucja była rzeczywiście udana i czy prowadząca "Kuchennych rewolucji" rzeczywiście mówi prawdę.

Wygląda na to, że ktoś poszedł po rozum do głowy i stwierdził, że taka formuła dobrze się sprzedaje. Bartkowi Cebeńko w stosunkowo niedługim czasie udało się zgromadzić tysiące widzów. Po dość długiej przerwie kanał niedawno się reaktywował i powstają kolejne odcinki.

Przyjdzie więc sprawdzić nam niedługo, która formuła będzie bardziej udana - youtube'owa czy telewizyjna. Trudno nie mieć pewności, że ta ostatnia zdobędzie większą popularność, ale jeśli chodzi o wiarygodność. Cóż, sami ocenicie niebawem.