1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki

Czekacie na świąteczne promocje? Woblink już dziś ruszył ze świetną ofertą!

Czekacie na świąteczne promocje? Woblink już dziś ruszył ze świetną ofertą!

Co prawda niekoniecznie dlatego, że idą Mikołajki, ale z powodu... swoich 4 urodzin. E-księgarnia Woblink przygotowała tygodniową akcję promocyjną, która rozpoczęła się już dziś, 1 grudnia i potrwa do 7 grudnia 2014 roku. Codziennie przez siedem dni klienci Woblink.com będą mogli kupić różne książki w okazyjnych cenach oraz załapać się na rabaty promocyjne, które mogą być ważne nawet cały przyszły rok!

O co chodzi?

6 grudnia Woblink obchodzi 4 urodziny. Z tej okazji codziennie, od dzisiaj do niedzieli, 7 grudnia, będzie prezentował promocje na dany dzień. Każdy dzień promocyjny będzie związany z kolejną literą nazwy e-księgarni. Dziś rabaty związane są z literą W (jak Wielcy Autorzy). Oprócz codziennych promocji na konkretne tytuły będzie także można kupić trzy wybrane e-booki w kwocie 9,90 zł.

Jak to działa?

Oprócz tego, że codziennie możemy wybierać i przebierać wśród wielu przecenionych tytułów, kupując e-booki w trakcie promocyjnego tygodnia możemy zdobyć zniżki na cały następny rok!

Kupując co najmniej jedną książkę jednego dnia w terminie od 1 do 7 grudnia zyskujemy PROMOBOOK na 3 miesiące,

kupując co najmniej jedną książkę przez 2 dni w terminie od 1 do 7 grudnia zyskujemy PROMOBOOK na 6 miesięcy,

kupując co najmniej jedną książkę przez 3 dni w terminie od 1 do 7 grudnia zyskujemy PROMOBOOK na 12 miesięcy!

PROMOBOOK umożliwi nam zakup jednego e-booka w danym miesiącu za połowę jego ceny. Im więcej więc kupimy teraz, tym więcej tytułów kupimy w roku 2015 taniej o 50% (maksymalnie będzie to 12 e-booków w ramach PROMOBOOKA). Książeczka promocyjna pojawi się na naszej wirtualnej półce 9 grudnia 2014 roku.

woblink 4 urodziny

Co dzisiaj... i przez kolejne dni?

Dzisiaj książki związane z hasłem "W jak Wielcy Autorzy" przecenione są o 50%. Ponadto kupując jednego e-booka z promocji możemy nabyć także 3 książki w promocyjnej cenie 9,90 zł. Dziś są to: "Dywan" Terry'ego Pratchetta, "Nawroty nocy" Patricka Modiano i "Orzeł biały, czerwona gwiazda" Normana Daviesa. Kolejne dni będą związane z następnymi literami nazwy e-księgarni (O, B itd.), ale szczegółową ofertę poznamy dopiero w danym dniu.