1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Johnny Depp kontra Ewan McGregor, czyli drugi zwiastun "Bezwstydnego Mordecaia"

"Bezwstydny Mordecai" - drugi zwiastun już online

Johnny Depp w roli Mordecaia, brytyjskiego arystokraty z najbardziej zniewalającym wąsem wszech czasów kontra Ewan McGregor, czyli inspektor Alistair Martland. Stawką w tym pojedynku jest ogromna fortuna i względy pięknej Gwyneth Paltrow. "Bezwstydny Mordecai", czyli komedia kryminalna z kilkoma wielkimi gwiazdami w obsadzie, trafi do kin już w styczniu 2015 roku. Tymczasem w Internecie pojawił się właśnie drugi zwiastun filmu. 

Obok Deppa, McGregora i Paltrow, w "Bezwstydnym Mordecaiu" wystąpią również między innymi Olivia Munn ("Zbaw nas ode złego", "Newsroom"), Aubrey Plaza ("Do zaliczenia", "Na własne ryzyko") oraz Paul Bettany ("Transcendencja", "Turysta"). Reżyserem filmu jest David Koepp ("Sekretne okno", "Miasto duchów"), a scenarzystą Eric Aronson ("Przystanek miłość"). Scenariusz oparty jest na "Trylogii Mordecaia", autorstwa angielskiego pisarza Kyrila Bonfiglioli.

bezwstydny mordecai 2014

Nie przepadam za komediami, ale "Bezwstydny Mordecai", po zwiastunach zapowiada się całkiem interesująco, nawet pomimo licznych klisz, które da się w nich bez trudu wyłapać. Przede wszystkim ze względu na Johny'ego Deepa, dla którego rola tytułowego bohatera wydaje się być skrojona idealnie na miarę. I te wąsy, których każdy będzie mu zazdrościł.