1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Nareszcie! Pełny zwiastun filmu "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii"

Teasery, urywki, pojedyncze sceny, reklamy. Po wszystkich tych zapowiedziach nareszcie doczekaliśmy się finalnej wersji trailera trzeciej, zamykającej trylogię, części filmu "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Zgodnie z oczekiwaniami - jest piękny. 

Nareszcie! Pełny zwiastun filmu „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”

Warner Bros. ujawniło ten od dawna wyczekiwany przez fanów twórczości Tolkiena zwiastun dosłownie przed kilkoma minutami, nieco ponad miesiąc przed światową premierą filmu. Znakomita muzyka, rewelacyjny montaż i dobór scen, świetne efekty, po prostu odjazd. W Polsce "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" trafi do kin 26 grudnia. Reżyserem jest - oczywiście - Peter Jackson. W obsadzie same gwiazdy - Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Christopher Lee, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Graham McTavish, Cate Blanchett i Benedict Cumberbatch.

"Bitwa Pięciu Armii" jest trzecią i ostatnią częścią Hobbita. Pierwszą była "Niezwykła Podróż" z 2012 roku, a drugą "Pustkowie Smauga" z roku 2013. Obie spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony większości widzów i recenzentów. Zgodnie z zapowiedziami twórców, nadchodzący film ma być jeszcze lepszy - najbardziej intensywny, emocjonujący, wzruszający i pasjonujący.