REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Dieta, liczba zabitych zombie, pokonane mile i znacznie więcej – świetna infografika dla fanów The Walking Dead

Współczesne seriale telewizyjne to programy z ogromnym budżetem, bogatym światem i milionami fanów rozsianych po całym świecie. Społeczność skupiona wokół „The Walking Dead” uznawana jest za jedną z największych. Pilot piątego sezonu oglądało ponad 17,3 miliona widzów amerykańskiej telewizji kablowej. To absolutny rekord. Nic zatem dziwnego, że w sieci znajdziemy wielu naprawdę oddanych fanów, którzy na bieżąco monitorują, notują oraz podsumowują przygody Ricka oraz jego ekipy.

Świetna infografika dla fanów The Walking Dead
REKLAMA
REKLAMA

Osoby stojące za poniższą infografiką zasługują na medal społeczności The Walking Dead. W przeciwieństwie do wielu innych projektów tego typu, dzieło redakcji Paste zawiera tak nieoczywiste informacje jak mapa podróży po Stanach Zjednoczonych uwzględniająca wszystkie 5 sezonów czy nawet dieta Ricka i jego ekipy. Nie mogło zabraknąć takich detali jak ostatnie słowa kluczowych postaci przed ich odejściem z ziemskiego, zainfekowanego padołu czy liczba zabitych zombie na koncie każdej z najważniejszych bohaterów. Chyba nikogo nie zdziwi, że ulubieniec fanek serialu – Deryl – odesłał ponownie do piachu najwięcej żywych trupów. Nie zgadniecie za to, ile razy w ciągu wszystkich pięciu sezonów pada słowo „zombie”...

REKLAMA
the walking dead infografika

Jeżeli z jakiegoś powodu przestaliście oglądać serial „The Walking Dead”, zachęcam do powrotu. O ile trzeci i czwarty sezon to (z drobnymi wyjątkami!) droga przez mękę, tak w momencie pisania tego tekstu produkcja AMC przeżywa swój najlepszy okres. Mnóstwo zwrotów akcji, dobrze rozpisany scenariusz, ciekawe postacie oraz zmieniające się otoczenie – mniam. Od siebie polecam również fenomenalne, wykonany przez Polaków z Sound Tropez słuchowisko „Żywe Trupy” na podstawie komiksów Kirkmana. To właśnie na nich luźno oparty jest również sam serial.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA