1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

"Prometeusz" - trzeci klip promujący "Labirynt Babel" od B.O.K. już w Sieci

„Prometeusz” – trzeci klip promujący „Labirynt Babel” od B.O.K. już w Sieci

Ostatni przedpremierowy utwór z najnowszej płyty składu B.O.K. (Bisz, Oer, Kay) - "Promoteusz", został udostępniony przed kilkunastoma minutami na YouTube. Ci, którzy po "Labiryncie Babel" spodziewali się klimatu podobnego do tego, co Bisz zaprezentował na "Wilku chodnikowym", mogą być srodze zawiedzeni. 

I to wcale nie dlatego, że "Labirynt" jest płytą po prostu gorszą, nie. Jest natomiast albumem zdecydowanie innym - cięższym i trudniejszym, tak pod względem muzyki, jak i tekstów. Miałem już okazję przesłuchać cały krążek i po pierwszym odsłuchu jestem nim absolutnie oczarowany. Uderzył w moje czułe struny. Recenzja już niebawem.

"Prometeusz" to w moim odczuciu jeden z lepszych kawałków na "Labiryncie Babel", technicznie absolutnie urzekający. Zalatujący nieco post-apokalipsą teledysk nie jest może szczytem osiągnięć, ale całkiem zgrabnie komponuje się z muzyką. To na pewno najciekawszy ze wszystkich trzech opublikowanych dotychczas klipów.

Płyta ukaże się 31 października, nakładem wytwórni Aptaun Records. "Mindfuck", czyli poprzedni promujący ją utwór, oraz pełną tracklistę, znajdziecie tutaj.