1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Ostateczny zwiastun filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1″

Ostateczny zwiastun filmu „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1″

Po opublikowanych dotychczas trailerach, teaserach i wycinkach z pierwszej części filmu "Igrzyska Śmierci: Kosogłos", do Internetu trafił nareszcie finalny zwiastun. Wypada naprawdę nieźle, chociaż nie ma w nim zbyt wielu scen, których jeszcze nie dane było nam obejrzeć. 

Zwiastun obiecuje sporo dynamicznej akcji i dużo emocji, czyli generalnie wszystko to, czego mogliśmy doświadczyć przy okazji poprzednich filmów z trylogii "Igrzysk Śmierci". Oczywiście pod warunkiem, że potraficie przymknąć oko na mocno młodzieżową konwencję - to nigdy nie miało być dzieło szczególnie mądre i dojrzałe. Zarówno przy książkach Suzanne Collins, jak i obu dotychczasowych filmach bawiłem się naprawdę nieźle i z przyjemnością pójdę do kina na "Kosogłos". Ot, lekka, odprężająca rozrywka.

"Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1" trafi na srebrny ekran 21 listopada. W obsadzie zobaczymy między innymi nagrodzoną Oscarem Jennifer Lawrence, Woody'ego Harrelsona, Philipa Seymoura Hoffmana czy Donalda Sutherlanda. Za reżyserię odpowiedzialny jest Francis Lawrence, a za scenariusz Danny Strong.