1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki

Wirtualne Targi Książki - cztery dni promocji i czytniki do wygrania

Wirtualne Targi Książki – cztery dni promocji i czytniki do wygrania

Dziś rozpoczynają się 18. Targi Książki w Krakowie, które potrwają aż do najbliższej niedzieli. Jeśli nie możecie się na nich pojawić, macie jeszcze możliwość wzięcia udziału w czterodniowej promocji, organizowanej przez e-księgarnię Publio.pl.

Wirtualne Targi Książki, bo pod taką nazwą funkcjonuje akcja Publio, to przede wszystkim znaczna obniżka cen e-booków, każdego dnia obejmująca inne tytuły. Na przykład dziś, każda dostępna w ofercie e-księgarni pozycja z wydawnictwa Iskry kosztuje 9,90 zł. Oznacza to, że na przykład "Zajeździmy kobyłę historii. Wspomnienia poobijanego jeźdźca", za którą Karol Modzelewski otrzymał w tym roku Literacką Nagrodę Nike, możemy kupić za jedną piątą normalnej ceny. Jeszcze więcej można zaoszczędzić przy zakupie "Wołania w górach" Michała Jagiełło, które poza promocją kosztuje ponad 60 złotych.

targi książki online 2

W asortymencie Iskier znajduje się przede wszystkim literatura faktu - biografie, wspomnienia, dzienniki, eseje i opracowania historyczne, monografie oraz książki popularnonaukowe. Promocją objętych jest aż 120 książek, jeśli jednak szukacie beletrystki, raczej musicie uzbroić się w cierpliwość. Przynajmniej do jutra, bowiem w ramach Wirtualnych Targów Książki, oferta będzie zmieniać się codziennie. Publio nie ujawniło jeszcze, jakie pozycje zostaną przecenione w kolejnych dniach, wiadomo za to, że dostępne będą w identycznej, niskiej cenie - 9,90 zł.

targi książki online 3

A to jeszcze nie koniec. Co prawda mamy końcówkę miesiąca, ale być może zostały wam na koncie jakieś zaskórniaki i chcielibyście trochę rozbudować swoją wirtualną biblioteczkę. Jeśli tak, to przy okazji macie szansę zgarnąć czytnik Kindle. Wszystko, co trzeba zrobić, to wydać jak najwięcej pieniędzy na dostępne w Publio e-booki. Liczy się suma zamówień dokonana przez cały dzień. Codziennie, począwszy od dzisiaj, do zakończenia Wirtualnych Targów Książki, czyli do niedzieli, do zgarnięcia jest jeden czytnik.