1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Nie musisz być fanem polskiego rapu, żeby zachwycić się nowym kawałkiem Łony - "Wyślij sobie pocztówkę"

Nie musisz być fanem polskiego rapu, żeby zachwycić się nowym kawałkiem Łony – „Wyślij sobie pocztówkę”

Łona to jeden z najinteligentniejszych i najzdolniejszych raperów w tym kraju, co utworem Wyślij sobie pocztówkę, udowadnia po raz kolejny. Błyskotliwy, dowcipny i przewrotny tekst, świetny podkład Webbera i znakomity teledysk. Sprawdzajcie, bo warto. 

Wyślij sobie pocztówkę to nowy singiel duetu Łona/Webber, którym wracają do gry po trzech latach milczenia. I to jak wracają! Słucham tego na okrągło i nie mogę się uwolnić. Tekstowo to - jak zawsze - majstersztyk. Szczeciński raper celnie i z wyczuwalną nutą ironii podsumowuje polską rzeczywistość i portretuje nasz stosunek do niej i naszą mentalność, by na koniec zaskoczyć w swoim stylu. Dla mnie, tak w treści, jak i formie, ten kawałek to przecudowny klejnot, w którym zakochałem się od pierwszego kontaktu, a z każdym kolejnym odkrywam w nim coś więcej.

A do tego mamy jeszcze niesamowicie przyjemny, wpadający w ucho podkład. No i ten teledysk, istne dzieło sztuki, z masą pysznych smaczków. Och, jakbym chciał żeby Wyślij sobie pocztówkę było zapowiedzią longplaya!