1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Javier Bardem będzie nowym czarnym charakterem w filmie "Piraci z Karaibów 5"

Javier Bardem będzie nowym czarnym charakterem w filmie „Piraci z Karaibów 5”

"Piraci z Karaibów 5" ("Pirated of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales") w końcu zmierzają pewnym krokiem do realizacji jeszcze w tym roku. Film będzie kręcony głównie w Australii, oczywiście Johny Depp wróci jako Kapitan Jack Sparrow, a u jego boku ma wystąpić Javier Bardem – jak zwykle – w roli „tego złego”.

Stołkiem reżyserskim podzielą się Joachim Ronning ("Kon-Tiki") i Espen Sandberg ("Kon-Tiki"), natomiast za produkcję odpowiedzialny będzie Jerry Bruckheimer. Javier Bardem ma wcielić się w rolę Kapitana Branda, który oskarża Sparrowa o śmierć brata, w związku z czym rozpoczyna wyprawę mającą na celu pomszczenie go. Podobno w tej „misji” Branda ma wspomóc Hector Barbossa (Geoffrey Rush).

Javier Bardem piraci z karaibów 5 2017

Szykuje się całkiem złowieszczy duet, biorąc pod uwagę poprzedni występ Barbossy (jako Big Bada w filmie "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach") i wcześniejsze role Bardem jako złoczyńcy ("Skyfall", "No Country for Old Men"). Chodzą też po Hollywood plotki, że do nowych Piratów ma wrócić Orlando Bloom (Will Turner), Ian McShane (Blackbeard), Stephen Grammm (Scrum) oraz Keith Richards (ojciec Jacka). "Piraci z Karaibów 5" mają pojawić się w kinach w lipcu 2017 roku.