1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. Książki

Znamy datę filmu na podstawie książki Zygmunta Miłoszewskiego, "Ziarno prawdy"!

Znamy datę filmu na podstawie książki Zygmunta Miłoszewskiego, „Ziarno prawdy”!

Przed chwilą na stronie fanowskiej popularnego pisarza Zygmunta Miłoszewskiego, autora takich powieści, jak "Bezcenny", "Domofon", "Uwikłanie" czy "Ziarno prawdy" pojawiła się informacja o premierze filmu na podstawie drugiej części przygód białowłosego prokuratora, Teodora Szackiego. Przypomnijmy, że główną rolę w nowej adaptacji zagra Robert Więckiewicz.

Jak się okazuje film swoją premierę będzie miał już w przyszłym roku, a dokładnie 9 stycznia 2015 roku.

Miejmy nadzieję, że obraz przedstawiający Sandomierz (i tym razem naprawdę kręcony w Sandomierzu!), kolejną intrygę sensacyjno-kryminalną i życie Szackiego okaże się lepszy niż adaptacja "Uwikłania" z Mają Ostaszewską w roli głównej. Dzięki Bogu tym razem nikt nikomu nie zmienił płci i akcja dzieje się tam, gdzie powinna ( w przypadku "Uwikłania" ze stolicy przeniesiono się do Krakowa ze względu na fundusze).

Już nie mogę się doczekać! A to jeszcze nie koniec dobrych wieści - lada chwila ukaże się ostatnia część o prokuratorze. Powieść zatytułowana została "Gniew" i swoją premierę będzie miała 22 października.

Pisarz na Facebooku zapowiedział, że niebawem możemy spodziewać się e-booka, oraz że zwolennicy audiobooków też powinni być zadowoleni. Hurra!