1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Audiobooki

Krótka piłka: Wiedźmin nadchodzi! Studio Sound Tropez ożywi kolejnego kultowego bohatera

Krótka piłka: Wiedźmin nadchodzi! Studio Sound Tropez ożywi kolejnego kultowego bohatera

Tak, tak, możecie już zacierać łapki. W październiku ulubiony i dla niektórych jedyny prawdziwy badass i bohater wszech czasów, Wiedźmin, ożyje. Nie tak dawno temu pojawiły się pogłoski o pełnometrażowym filmie o tej postaci, a tu już kolejna wielka niespodzianka. Studio Sound Tropez również ożywi Geralta. Po Thorgalu, "gwiezdnym dziecku", przyszedł czas na białowłosego nadczłowieka.

Nasz ukochany pogromca potworów będzie głównym bohaterem nowego słuchowiska "Wiedźmin. Dom ze szkła". W rolę Geralta z Rivii wcielił się Jacek Rozenek, a narratorem całego przedsięwzięcia został Adam Ferency. Oprócz dwóch panów będziemy mieli przyjemność słuchać również Magdaleny Różdżki (Vara) czy Magdaleny Popławskiej (Marta). Za reżyserię słuchowiska odpowiada Marcin Kardach.

Informacja o nowym i tak spektakularnym projekcie Sound Tropez jest fantastyczna. Miejmy nadzieję, że ten krok oraz pogłoski o filmie udowodnią, że jesteśmy w stanie wypromować swój towar w świetny i pożądany sposób. Po nieudanym filmie i serialu z Michałem Żebrowskim niesmak pozostał. Miejmy nadzieję, że już nigdy nie będziemy musieli się wstydzić (Grażyna Wolszczak w roli Yennefer... kto to wymyślił?!).

Czekam z niecierpliwością. A wy już teraz łapcie fragment i zapowiedź w jednym. Enjoy!