REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Nowy zwiastun Guardians of the Galaxy jest niedorzecznie…

… fantastyczny! Nie sądziłem, że da się jeszcze lepiej, naprawdę. Zaczynam w sumie się bać, kolejny zwiastun jest tak dobry, że wydaje się to prawie nielegalne. Do premiery filmu zostało mniej niż miesiąc, Disney/Marvel włączyli wyższy bieg i robią wszystko, żeby "Guardians of the Galaxy" był najlepszym blockbusterem tegorocznego lata.

Nowy zwiastun Guardians of the Galaxy jest niedorzecznie…
REKLAMA

Nowy zwiastun "Guardians of the Galaxy" jest wypełniony po brzegi akcją i częstszymi ujęciami na Ronana The Accusera (Lee Pace). Do tego mnóstwo wybuchów, walk, więcej dobrej muzyki (Cherry Bomb The Runaways) i – nareszcie – pojawia się Yondu (Michael Rooker).

REKLAMA

Na całe szczęście, zwiastun nie zdradza nic, co przeszkodziłoby w cieszeniu się filmem. Zgraja „a-holes”  i wyrzutków galaktyki (tj. Star-Lord, Rocket Raccoon, Drax, Groot, Gamora) musi powstrzymać „big bada” Ronana The Accusera - w tle pojawia się również The Collector (o nim więcej w tym miejscu). Oprócz cieszących oko scen, twórcy postawili na porządną dawkę humoru i dlatego jestem spokojny o wyniki box office. Nawet widzowie, którzy nie zetknęli się wcześniej z Guardians of the Galaxy (albo w ogóle z komiksami, czy filmami Marvela) powinni być zadowoleni po seansie równie mocno, co fani Marvela. A to pewnie przełoży się na decyzję o produkcji sequela. Póki co widzimy się w kinach 1 sierpnia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA