1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Chcecie Spider-Man 3? No to sobie jeszcze trochę poczekacie…

Chcecie Spider-Man 3? No to sobie jeszcze trochę poczekacie…

Przez „trochę” mam na myśli trzy lata, data premiery Spider-Man 3 została przesunięta z 10 czerwca 2016 na rok 2017 – miesiąc nie został podany. Jak na razie nie są to potwierdzone informacje, ale jeśli serwis Ain’t Cool News podaje coś takiego, to można w 90% wierzyć tym informacjom.

sinister six 2016

W zasadzie nie jest to taka zła nowina, jak mogłoby się wydawać. Otóż na miejsce Spider-Man 3 prawdopodobnie wskoczy film Sinistex Six, z czarnymi charakterami (największymi wrogami Spider-Mana). Produkcja filmu miałaby się zacząć w styczniu 2015 roku, więc naprawdę rozsądne wydaje się, że Sinister Six ujrzymy wcześniej, tj. w 2016 roku.

spider-man 3 sinister six

Kolejny tropem, który potwierdza ten rozwój wydarzeń, jest odejście Drew Goddarda z Netflixa i zrezygnowanie z pracy nad serialem Daredevil i skupienie się właśnie na Sinister Six (scenariuszu i reżyserii). Widać wyraźnie, że dla Sony jest to wielka sprawa, skoro zdołali ściągnąć Goddarda tak szybko. Cieszy mnie to niezmiernie, od Spider-Mana trochę odpoczniemy, a w tym czasie Sony zbuduje swoje małe uniwersum Pajęczaka, które – jestem w tym momencie hurraoptymistyczny – będzie rywalizować z kinowym światem Marvela i DC. Niech wygra najlepszy.