1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Krótka piłka: Znamy obsadę Star Wars: Episode VII!

Krótka piłka: Znamy obsadę Star Wars: Episode VII!

Motyla noga, rany julek i kurze piórko! Świat właśnie obiegła chyba najbardziej wyczekiwana wiadomość od czasu ogłoszenia lądowania człowieka na Księżycu. Znamy już obsadę nowych Gwiezdnych Wojen (Stark Wars: Episode VII), a także pierwsze oficjalne foto z aktorami.

Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisher (Księżniczka Leia), Mark Hamill (Luke Skywalker), Kenny Baker (R2-D2), Anthony Daniels (C-3PO) i Peter Mayhew (Chewbacca) – te nazwiska już znamy i wiemy od jakiegoś czasu, że pojawią się one w nowych Gwiezdnych Wojnach. Głównym pytaniem snującym się po głowach nerdów całego świata było – „kto dołączy do oryginalnej obsady w Star Wars: Episode VII?

star wars episode VII

Lucasfilm i Disney ogłosili dzisiaj pozostałe nazwiska ucinając wszelkie spekulacje. Nowi aktorzy, którzy pojawią się w filmie J. J. Abramsa to: John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson i Max von Sydow. Akcja najnowszych Gwiezdnych Wojen będzie dziać się 30 lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi (1983), scenariusz został napisany przez Lawrence Kasdan przy współpracy z Abramsem. Premiera filmu zapowiedziana jest na 18 grudnia 2015 roku.