1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka

Odkrywaj muzykę i zgarnij abonament Spotify - konkurs sPlay

Odkrywaj muzykę i zgarnij abonament Spotify – konkurs sPlay

Mamy dla was konkurs. Łatwy, przyjemny i z fajnymi nagrodami. Wszystko, co musicie zrobić, to polecić nam jakąś muzyczną świeżynkę. 

W stałym cyklu "Cyfrowe nowości muzyczne" każdego tygodnia polecamy wam nowe, interesujące utwory, które w ciągu kilku ostatnich dni zawitały na serwisach streamingowych - Spotify, Deezerze, Rdio i Wimpie. Aby wziąć udział w naszym konkursie musicie... wzbogacić tekst Jacka swoimi propozycjami. W komentarzach pod wpisem konkursowym (czyli pod tym wpisem) wystarczy, że wskażecie tytuł utworu oraz krótkie (4-5 zdań) uzasadnienie, dlaczego to właśnie on wydał się wam interesujący.

Spotify-karty

Wybrana przez was piosenka musi znajdować się na dowolnym z czterech wymienionych wyżej serwisów i być "nowością" - udostępnioną na którymkolwiek z nich pomiędzy wtorkiem, 22.04, a poniedziałkiem 28.04. Spośród wszystkich propozycji redakcja sPlay wybierze dwie najciekawsze i umieści je w 15 odsłonie cyklu "Cyfrowe nowości muzyczne", a ich autorzy zostaną nagrodzeni  kartą Spotify o wartości 60 zł. Kartę można zamienić na 3 miesiące usługi Spotify Premium lub 6 miesięcy usługi Spotify Unlimited.

Każdy uczestnik ma prawo tylko do jednego zgłoszenia. Zawarte w komentarzu zgłoszenie konkursowe powinno być oznaczone klauzulą "komentarz konkursowy". Konkurs trwa do poniedziałku, 28.04, do godziny 20:00. Wszystkie szczegóły znajdują się w tutaj: Regulamin konkursu Odkrywaj muzykę sPlay 2014.