REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Gry

Alpha Protocol, Binary Domain, seria Total War, Company of Heroes i więcej w najnowszym Humble Weekly Sale!

No to dołożyli do pieca! Organizatorzy Humble Bundle zdają się regularnie czytać sPlay.pl. Po moich ostatnich marudzeniach na ich najnowsze działania, panowie z Humble zamknęli mi buzię świetną, świetną ofertą. Humble Weekly Sale z tytułami wydawanymi przez SEGĘ to mistrzostwo.

Alpha Protocol, Binary Domain, seria Total War - Humble Weekly Sale!
REKLAMA
REKLAMA

Przyznam się bez bicia. Nigdy nie przeszedłem Alpha Protocol. Niezwykle nierówna, ale naprawdę udana gra cRPG zniknęła gdzieś miedzy moimi znajomymi, pożyczana z rąk do rąk. Teraz, za sprawą Humble Weekly Sale, w końcu mogę raz na dobre zakończyć swoją przygodę z dziełem Obsidian Entertainment. Już zacieram ręce.

Company of Heroes! Ileż to czasu minęło od momentu, kiedy po raz pierwszy szukałem szczęki na podłodze, widząc, jak kapitalna, emocjonująca i interaktywna może być gra RTS. Ten tytuł zmienił w branży naprawdę wiele. Pokazał, jak wyglądają nowe standardy. Szkoda, że wydana nie tak dawno temu kontynuacja wielkiej strategii jest zaledwie „bardzo dobrą” produkcją i jedynie powielaniem rewolucyjnego kiedyś wzoru na sukces. Tak czy inaczej – Company of Heroes jest wielkie i na pewno warto zagrać w ten tytuł, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście.

company of heroes cover

W cenie zaledwie jednego dolara dostaniecie również Rome: Total War. Gdybyście tylko wiedzieli, ile godzin spędziłem na mapie taktycznej, prowadząc swoich rzymskich legionistów do boju. Kapitalna seria Total War od Creative Assembly to koronny przykład na to, dlaczego wciąż warto być komputerowym graczem. Posiadacze konsol póki co mogą jedynie marzyć o strategiach zrealizowanych z takim rozmachem. Rome to jeden z najsilniejszych i najbardziej udanych przedstawicieli serii, która niestety, wraz z najnowszą odsłoną zalicza znaczny spadek oferowanej jakości. Szkoda jedynie, że grafika nieco już trąci myszką.

Dodatkowo każdy z Was otrzyma Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit. Nie grałem i z chęcią przetestuję. Co najlepsze, za wszystkie powyżej wymienione tytuły zapłacicie minimum jednego dolara, chociaż oczywiście możecie wpłacić na rzecz akcji dowolną, znacznie większą kwotę. Warto oddać więcej zielonych? Zdecydowanie. Poza dobrym uczynkiem (część ze środków jest przeznaczona na organizacje charytatywne), płacąc większe sumy odblokowujecie sobie dostęp do dodatkowych, równie wspaniałych tytułów.

Płacąc więcej niż 6 dolarów staniecie się posiadaczem nie tylko czterech wyżej wymienionych gier, ale również 5 kolejnych produkcji. Najjaśniejszą z nich jest Medieval II: Total War. Mimo tego, najbardziej cieszę się z nabycia Binary Domain. Nigdy nie miałem okazji, aby przyjrzeć się tej nietuzinkowej grze akcji i cieszę się, że w końcu mam sposobność do nadrobienia zaległości. Podobno „szału nie ma”, no ale hej – są cyborgi, prawda? To musi być dobre. Poza tymi produkcjami gracz otrzyma również zestaw 10 Classic SEGA Genesis Games, The Typing of the Dead: Overkill oraz Renegade Ops. To jednak nie koniec! Po raz kolejny podbijamy stawkę. Przekazując na akcję przynajmniej 15 dolarów, organizatorzy dokładają do tego rewelacyjne Total War: Shogun 2.

REKLAMA
binary domain

Pamiętajcie, aby podczas zakupów pobawić się suwakami wartości – sami możecie zdecydować, jaka część przekazywanej przez Was kwoty trafi na organizacje charytatywne. Wszystkie zawarte w pakiecie gry są dystrybuowane za pomocą platformy Steam. Do wirtualnych portfeli!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA