1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki

Premiera e-booka "Smok na piedestale" - siódmej części cyklu "Xanth"

Premiera e-booka „Smok na piedestale” – siódmej części cyklu „Xanth”

W e-księgarni ebookpoint.pl przedpremiera e-booka siódmej części popularnego cyklu fantasy Xanth - "Smok na piedestale". Z tej okazji wszystkie poprzednie tomy z tej serii można nabyć w niższych cenach. 

Xanth to nazwa krainy, w której rozgrywają się wydarzenia popularnego oraz niezwykle rozbudowanego cyklu Piersa Anthony'ego. Seria liczy sobie już 36 części, z których 20 zostało przetłumaczone na język polski. "Smok na piedestale" jest siódmą, która ukazała się w wersji cyfrowej. Z powodu tej premiery, ebookpoint obniżył ceny wszystkich poprzednich książek - nawet o 50%. Promocja potrwa do wtorku, 18.03.

Piers Anthony jest niesamowicie płodnym pisarzem amerykańskim, tworzącym głównie utwory fantasy i science-fiction. Liczba napisanych przez niego powieści grubo przekracza setkę. Był nominowany do nagród Hugo i Nebula. Za najważniejsze jego dzieło uchodzi cykl Xanth, którego pierwszą część wydał w 1977 roku, a ostatnią w 2012. Jest również twórcą książki "Pamięć absolutna", na podstawie filmu z  Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej.