REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Kinoplex poszerza swoją ofertę o nowy pakiet AXN Now i kusi drugim sezonem Hannibala

Hannibal - jeden z popularniejszych obecnie seriali kryminalnych – 28 lutego wkroczył na ramówkę NBC dziarskim krokiem. Nowy sezon serialu zaczął się na tyle dobrze, że nawet Kinoplex.pl (polski serwis VOD) postanowił działać i przedstawił nową ofertę – AXN Now.

Kinoplex poszerza swoją ofertę o pakiet AXN Now
REKLAMA

Dzięki wykupieniu tego pakietu (za 10 zł miesięcznie) widzowie będą mieć dostęp do serialu tylko z tygodniowym opóźnieniem w stosunku do widzów zza Oceanu. Nowy odcinek Hannibala na Kinoplex.pl pojawi się już 8 marca, czyli aż miesiąc przed polską premierą na kanale AXN.

REKLAMA

REKLAMA

Dzięki wykupionemu pakietowi AXN Now, użytkownicy serwisu będą mieć przez 30 dni dostęp do seriali emitowanych przez AXN oraz do wybranych produkcji fabularnych dostępnych na Kinoplex.pl. Trzeba przyznać, że oferta – chociażby z uwagi na samego Hannibala, który kusi nowym sezonem – brzmi naprawdę ciekawie. W końcu polski widz zaczyna nie być traktowany po macoszemu. AXN Now to interesująca oferta biorąc pod uwagę niski koszt - do tej pory użytkownik Kinoplex.pl mógł wykupić tylko abonament Kinoplex MAX za 15zł/mc – oraz okresowość oferty, tj. po trzech miesiącach „stare” seriale i filmy zastąpią nowe produkcje (albo sezony).

W polskim świecie VOD coś zaczyna się dziać, może zmiany nie są przełomowe – daleko jeszcze do poziomu Netflixa czy Hulu – ale zmierzają w dobrym kierunku. Oby tak dalej.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA