1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Filmowy plan Marvela ujawniony. Czego może się spodziewać w Fazie 3?

Odkąd pierwsze filmy z uniwersum Marvela zaczęły się pojawiać, w internecie nie było końca spekulacjom jaki jest następny krok duetu Marvel/Disney. Jeszcze wczoraj sam pisałem o tym, że film z Black Widow jest na tapecie. Na razie jednak wygląda na to, że na ten i na parę innych spekulowanych produkcji trzeba będzie poczekać dłużej – o ile w ogóle powstaną.

Faza 3 Marvel

Powyższa grafika w przejrzysty sposób pokazuje to, co już widzieliśmy i co zobaczymy niedługo. Otóż,  w Fazie pierwszej widzieliśmy Iron Man, The Incredible Hulk, Iron Man 2, Thor, Captain America: The First Avenger oraz The Avengers. W Fazie drugiej natomiast widzieliśmy już Irona Man 3 i Thor: The Dark World a zobaczymy jeszce Captain America: The Winter Soldier (4 kwietnia 2014), Guardians of The Galaxy (sierpień 2014) oraz Avengers: Age of Ultron (maj 2015). A co z Fazą 3?

Filmy Marvela
marvel faza 2

Od dawna geeki na całym świecie i serwisy informacyjne wyciągają na światło dzienne najróżniejsze plotki i ploteczki dotyczące nadchodzących produkcji Marvela – jak chociażby ta o Black Widow czy Black Panther. Te wszystkie spekulacje pewnie nie skończą się dzisiaj – bo i tak zagorzali fani komiksów będą podsuwać „najprawdziwsze newsy” – ale jeżeli chcecie sobie uporządkować cały ten rozgardiasz informacyjny, to teraz macie ku temu okazję.  Pojawiły się bowiem filmy pewniaki, których tytuły już znamy i można być pewnym, że właśnie te powstaną w trzeciej Fazie Marvela.
Te pewniaki to: Ant-Man, Captain America 3, Thor 3, The Avengers 3 oraz Doctor Strange. Jak widzicie wszystkie plotki o tym, że powstaje sequel Guardians of The Galaxy okazały się wierutną bzdurą, tak samo jak możliwość zobaczenia w Fazie 3 Black Widow, Black Panther oraz Inhumans i Hulka. Nie jest jednak wykluczone, że te filmy w ogóle nie powstaną, np. jeżeli Guardians of The Galaxy zarobią dla Marvela mnóstwo pieniędzy, to trudno wyobrazić sobie, żeby Marvel/Disney nie podjęli decyzji o wyprodukowaniu drugiej części.

the defenders netflix

I tak fani komiksów nie mają co narzekać, nie dość, że są zasypywani kinówkami z superbohaterami, to na dodatek Netflix szykuje seriale Daredevil, Luke Cage, Iron Fist i Jessica Jones. Złota Era dla Marvela?