1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Gry

Chcecie zobaczyć trailer gry MMO o Transformersach?

Tak się składa, że niedawno pojawił się w Sieci. I cóż, może nie rzuca na kolana, ale dobrze wiedzieć, że ten projekt w ogóle żyje. 

Chcecie zobaczyć trailer gry MMO o Transformersach?

Transformers Universe zapowiadane było bowiem już przed czterema laty, a od jakiegoś czasu trudno było znaleźć jakiekolwiek nowe informacje o tej grze. Stąd też wiele osób, które w ogóle wiedziały o planach jej stworzenia, albo zwyczajnie o niej zapomniało, albo porzuciło wszelkie związane z nią nadzieję. Ale oto dziś na YouTube pojawia się trwający niespełna półtorej minuty trailer.

Skłamałbym mówiąc, że nie wygląda dobrze. Jasne, nie wyzwala bezgranicznej euforii, ale zapowiada naprawdę dynamiczną, całkiem ładną grę, z której wszyscy zakochani w Transformersach powinni być zadowoleni. Universe ma być kolejnym przebojem firmy Jegex, autorów m.in. niezwykle popularnego swego czasu Runescape. Tym razem producent chce podbić serca graczy przeglądarkową, sieciową drużynową grą taktyczną - MOTA, czyli swoistą wariacja na temat MOBA.

Na bardziej szczegółowe informacje dotyczące rozgrywki musimy jeszcze poczekać. Tymczasem  Mark Gerhard, szef Jegex, zapowiedział, że premiera Universe nastąpi latem bieżącego roku. Wszyscy zainteresowani tym projektem mogą zapisać się do udziału w beta testach, które ruszyć mają "niebawem".