1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki

Wyprzedaż rocznika 2013 na Woblinku

Wyprzedaż rocznika 2013 na Woblinku

W internetowych księgarniach promocja goni promocję. Od dziś do niedzieli 2.02. na Woblinku znajdziecie 560 tytułów przecenionych nawet o 60%. Co na to wasze portfele?

Wyprzedażą objęte są książki z rocznika 2013, ale trzeba mieć na uwadze dwie rzeczy. Po pierwsze - w ofercie nie znajdziemy wszystkich książek wydanych w ubiegłym roku znajdujących się na Woblinku. Po drugie - spora część przecenionych pozycji została wydana dużo wcześniej, ale w 2013 ukazała się w formie cyfrowej. Wiedząc to, możecie już śmiało zapuścić się w odmęty Woblinka i poszukiwać kolejnych e-booków, które znajdą się na waszej wirtualnej półce. Jest w czym wybierać, bo na wyprzedaży znalazła się zarówno beletrystyka, jak i rozmaite poradniki, książki kucharskie i historyczne, papieskie encykliki, ewangelie i tak dalej. Chyba każda kategoria ma tam swoich reprezentantów.

ksiazki woblink

Moja kolekcja jak dotąd powiększyła się o trzy e-booki. Pierwszym jest "Życie towarzyskie i uczuciowe" Leopolda Tyrmanda, autora kultowego "Złego", w którym brutalnie obnaża Warszawę - czy raczej: warszawkę - lat 1946-1959. Drugim "ADHD", czyli książka biograficzna poświęcona Tymonowi Tymańskiemu, a ostatnim pierwsza część "Szubienicznika" Jacka Piekary - kryminał, którego akcja rozgrywa się w XVII-wiecznej Rzeczpospolitej.