REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Promocje na e-booki edukacyjne

Do przecen na beletrystykę i książki biznesowe zdążyliśmy się już przyzwyczaić. A e-booki edukacyjne? Nie jest to może precedens, ale sprawa na tyle niepopularna, że warto o niej wspomnieć. Tym bardziej, jeśli dwie internetowe księgarnie obniżają ich ceny w jednym czasie, a w ich ofercie znajdziemy pozycje interesujące nie tylko z punktu widzenia nauczycieli. 

28.01.2014
11:57
Promocje na e-booki edukacyjne
REKLAMA
impuls do lepszej edukacji
REKLAMA

115 e-booków przecenionych o 55%. Na pierwszy rzut oka trudno może znaleźć tu coś wartego uwagi, o ile nie jesteście pedagogami, psychologami czy wychowawcami. Jeśli jesteście, cóż - zapewne czekają was owocne zakupy. Tymczasem cała reszta również może wyłowić coś dla siebie. Jest tu między innymi książka "Cewebryci" Michała Janczewskiego, opisująca relacje między internetem a sławą. To całkiem udana próba analizy popularności w przestrzeni cyfrowej, w dodatku - mimo, iż to praca naukowa - napisana naprawdę przyjemnie. Pozycją nieco trudniejszą, ale i tak godną zainteresowania, jest "Kultura popularna w społeczeństwie współczesnym", której autorzy podejmują wysiłek ukazania fenomenu kultury popularnej w kontekście jej społecznego funkcjonowania. Również "Współczesna psychologia mediów" to lektura ze wszech miar ciekawa - przede wszystkim oczywiście dla tych, którzy interesują się mediami. Traktuje o tym, w jaki sposób nowe media wdzierają się w coraz to inne dziedziny naszego życia, dotąd oddzielone od technologicznych nowinek. Zachęcam do przejrzenia oferty ebookpoint, nawet jeżeli wydaje się wam, że nie nic tam dla siebie nie znajdziecie. Możecie się zdziwić.

woblink wydawnictwo naukowe katedra
REKLAMA

Wydawnictwo Naukowe Katedra proponuje książki z zakresu humanistyki i nauk społecznych - "relacje, interpretacje, prognozy", jak głosi jego strona internetowa. Woblink obniża ich cenę o połowę. Żartownisiów uprzedzam, że w ofercie nie ma nic o smażeniu frytek czy zawijaniu kebabów. Jest za to e-book "Ścięgna konsumpcyjne" pod redakcją Wojciecha Burszty i Mariusza Czubaja, o - jakżeby inaczej - konsumpcji. Z oboma twórcami miałem przyjemność zetknąć się podczas studiów (oczywiście humanistycznych) i jeśli tylko interesuje was szersze spojrzenie na ten temat, bierzcie w ciemno. Fani piłki nożnej, dla których jest ona czymś więcej niż wieczorem spędzonym przy telewizorze z piwem w dłoni, powinni zwrócić uwagę na "Postfutbol. Antropologia piłki nożnej". Podobnie jak wydana przed laty, znakomita "Jak futbol wyjaśnia świat", książka rozciąga przed czytelnikiem rozległą perspektywę dotyczącą tego sportu i jego wpływu na społeczeństwo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA