1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Gry
  4. Książki

Tydzień e-booków dla Graczy od Muve.pl

Tydzień e-booków dla Graczy od Muve.pl

Książki na podstawie gier komputerowych to zjawisko nie nowe. Już pierwszy StarCraft i drugie Diablo doczekały się wydanych w naszym kraju powieści. Oczywiście wraz z rozwojem tego rynku pojawia się coraz więcej literatury opartej na grach. Tydzień e-booków dla Graczy od Muve.pl to dobra okazja, aby zapoznać się z niektórymi pozycjami. 

Co prawda liczba tytułów objętych promocją nie rzuca na kolana, ale za to pięćdziesięcioprocentowa obniżka ceny każdego z nich to już rzecz całkiem przyjemna. Promocją objęte są cztery e-booki z uniwersum Assassin's Creed - Bractwo, Objawienia, Porzuceni i Renesans, sześć ze świata Metro 2033 - Do Światła, Korzenie Niebios, Piter, W Mrok, Metro 2033 i Metro 2034. Do tego jeszcze jedna książka Dmitrya Glukhovskyego - Czas Zmierzchu, oraz Battlefield 3: Rosjanin i Crysis :Eskalacja.

Nie są to w żadnym razie książki wybitne, ale w większości to całkiem przyzwoite czytadła. Choć przypuszczalnie zainteresują przede wszystkim miłośników growych oryginałów, zakochanych w wykreowanych w nich światach. Rozwijają i rozbudowują wszak wątki znane z gier, na kanwie których powstały. Oferta kończy się w czwartek, 31.01, o północy.