1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Serial Agents of S.H.I.E.L.D. wreszcie rusza do przodu

Serial Agents of S.H.I.E.L.D. wreszcie rusza do przodu

Najwyraźniej twórcy Agents of S.H.I.E.L.D. wzięli sobie do serca uwagi widzów i uznali, że serial trzeba trochę rozruszać. Czas najwyższy na wprowadzenie nowych bohaterów, których fani komiksów na pewno będą kojarzyć.

A to przełoży się jednocześnie na więcej wspólnych mianowników między filmami Marvela a Agents of S.H.I.E.L.D. Jak już wiemy, filmowa Syf (Jaimie Alexander) na pewno pojawi się w serialu a wraz z nią Jonathan Garrett (Bill Paxton) – były agent S.H.I.E.L.D., którego ciało zastąpione zostało cybernetycznym. Do tej pory rola Syf nie była ujawniona, ale jak podaje Marvel na Twitterze: Syf odwiedzi Ziemię w celu śledzenie Lorelei (Elena Satine), antagonistki z serii komiksów Waltera Simonsona – Thor.

Zapewne od raz większość fanów zastanawia się czy sam Thor zejdzie na Ziemię w serialu, niestety jest to naprawdę bardzo mało prawdopodobne, aby taka gwiazda jak Chris Hemsowrth pojawiła się obok agentów S.H.I.E.L.D. Marvel i ABC nie odpuszczają jednak i na pocieszenie dają widzom kolejną postać z kart komiksów, czyli Deathloka. Nie chcę za bardzo spojlerować tym, którzy nie oglądali Agents of S.H.I.E.L.D., dlatego dodam tylko, że aktor który ma zagrać Deathloka wystąpił już raz w serialu i narobił sporego zamieszania. Nie wiadomo jednak na razie czy Deathlok stanie po stronie Agentów, czy przeciwko nim.

deathlok

A na koniec, jakby tego wszystkiego było mało, to sam Stan Lee odwiedzi skromne progi serialu. Nacieszcie nim swoje oczy, ponieważ w Guardians of the Galaxy na pewno go nie ujrzycie. Premiera nowego odcinka 4 lutego.